Linkuvos aikštė dar nebuvo mačiusi tokio didelio būrio gražių, jaunų ir linksmų žmonių.

Šiuo renginiu linkuviečius ir svečius nustebino Linkuvos vaikų ir jaunimo užimtumo centras įgyvendinantis projektą „Mokykimės pažinti Linkuvos krašto tradicijas ir dabartį“ ir Linkuvos miesto aikštėje surengęs šiltą, nuotaikingą  renginį visuomenei „Linkuvos krašto dainų ir šokių šventė“.

Šventę pradėdama Linkuvos seniūnė Kazimiera Bacevičienė džiaugėsi, kad į renginį atvyko toks gausus būrys svečių: Seimo narys Jonas Juozapaitis, Pakruojo rajono savivaldybės merė Asta Jasiūnienė, Vietos veiklos grupės Pakruojo rajono partnerystė“ direktorė Marytė Žiubrienė, administratorė  Saidana Areimienė, specialistė-buhalterė Danutė Dominauskienė, Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir viešųjų ryšių skyriaus vedėja Birutė Vanagienė, Strateginės plėtros ir statybų skyriaus vyr. specialistė, jaunimo reikalų koordinatorė Dijana Samuitytė ir kiti.

Linkuvos vaikų ir jaunimo užimtumo centras pristatydamas visuomenei senųjų krašto dainų ir šokių grožį bei patrauklumą siekė prisidėti prie krašto savitumo ir tradicijų puoselėjimo, patrauklaus įvaizdžio formavimo, tapatumo atskleidimo ir organizavo eilę renginių, kuriuose apjungė skirtingų kartų žmones. Baigiamuoju projekto akordu tapo Linkuvos miesto aikštėje surengta Linkuvos krašto dainų ir šokių šventė, kurioje  dalyvavo neregėtas būrys dalyvių.

Šventės dieną linkuviečiai jau iš anksto gausiu būriu apjuosė aikštę, į kurią aidint muzikai ir plojimams atžygiavo netoli 500 šventės dalyvių ir svečių. Nuotaikingus šokius keitė skambios dainos, po to vėl šokiai ir taip iki saulėlydžio, kol nuaidėjo šventiniai fejerverkai.  Šventės programa buvo taip įdomiai parengta ir suplanuota, kad daugelis linkuviečių tikrai dar ilgai ją prisimins ir minės geru žodžiu, o šventės svečiai dėkojo jaunimo centro pirmininkei Renatai Dambrauskaitei – Pėželienei už puikiai organizuotą renginį, už nuostabias akimirkas, už pasiaukojimą dirbant savanorišką darbą.

Linkuvos vaikų ir jaunimo užimtumo centro projektas buvo viešinamas išleidžiant ženkliukus su šventės atributika, taip pat buvo parengta programa su Dainų ir šokių šventės repertuaru. Linkuvos vaikų ir jaunimo užimtumo centro aktyvistai tikisi, kad įgyvendinamas vietos projektas turės išliekamąją vertę, nes parengta metodine medžiaga su autentiškomis krašto dainomis ir šokiais bei jaunimo naujam gyvenimui prikeltais postfolkloro šokiais galės naudotis ir kiti kolektyvai. Remiantis sukaupta kraštotyros medžiaga, užmegztais partnerystės ryšiais ateityje tikimasi paruošti repertuarą kitoms dainų ir šokių šventėms, kurios taps traukos centru kraštiečiams ir svečiams.

Pakruojo VVG info.
  
Griežtai draudžiama Pakruojietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Pakruojietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Pakruojietis.lt nuorodą.
Vardas: * 
El. paštas:  
Komentaras: * 
 
Rašyti
Portalo redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus info@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.
Kraunama...
Populiariausios naujienos